Нюдовий манікюр – новий тренд 2022: три найстильніші дизайни нігтів, які підійдуть усім жінкам

Нюдові відтінки дозволяють створити манікюр, який чудово впишеться в будь-який образ та стиль, а також набагато довше виглядає акуратним та свіжим, ніж яскраве покриття.

Нюдовий манікюр – новий тренд 2022: три найстильніші дизайни нігтів, які підійдуть усім жінкам - today.ua

У 2022 році на піку популярності буде нюдовий манікюр з особливим дизайном. Стилісти рекомендують робити нюдовий манікюр, якщо планується поїздка в гості або подорож, що дасть змогу продовжити період між відвідуваннями майстра з манікюру. Покриття нігтів лаком тілесного кольору при відростанні майже не кидається у вічі і естетично виглядає навіть через 3-4 тижні.

Ідеальний варіант дизайну нігтів в манікюрі - це мінімалізм. Акуратні малюнки, дрібні стрази, тонкі смужки фольги та блискітки додадуть привабливості ніжному нейл-арту. Нюдовий манікюр – новий тренд 2022: три найстильніші дизайни нігтів, які підійдуть усім жінкам Французький манікюр - ще один безпрограшний варіант нюдового манікюру, який підходить всім жінкам. Кінчики нігтів можна підкреслити традиційним білим лаком, а зробити їх кольоровими, навіть чорними. Як декор підійдуть будь-які візерунки, принт, стемпінг і т.п.

Місячний манікюр у нюдових тонах виглядає особливо ніжно та стильно. Грань між двома типами покриття в основі нігтя підкресліть золотистою лінією, аркою з дрібних страз або лаком контрастного відтінку.

Дізнайтеся також, створити загадковий манікюр "інь-ян". Стильний дизайн нігтів, який буде модним весь 2022 рік.