Забезпечив на все життя: Потап зробив синові розкішний подарунок на 13-річчя

Зовсім недавно син Потапа відсвяткував день народження. Андрію - синові продюсера від першого шлюбу, виповнилося 13 років. Стало відомо, що ж зоряний татко подарував своєму чаду.

Забезпечив на все життя: Потап зробив синові розкішний подарунок на 13-річчя - today.ua

Зоряні батьки закотили синові гучне свято в оточенні родини і друзів. Всі смачно поїли, діти пострибали на батуті, пограли в пейнтбол, і, звичайно ж, не обійшлося без подарунків. Виявляється, успішний український продюсер вручив синові криптогаманець з біткоінами, вартість одного зараз перевищує 40 тисяч доларів. Про те, скільки зоряний татко вручив синові - невідомо. Про такий незвичайний подарунок розповіла колишня дружина Потапа, продюсер Ірина Горова, в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях".

"Папа і повинен був подарувати ось цей гаманець, біткоіни і якусь частину. Але у них є тема - чоловічі таємниці. Андрій каже: "Так, мама, це секрет, наші чоловічі штучки". Кажу: "Ок, добре", - зазначила колишня дружина Потапа.

Забезпечив на все життя: Потап зробив синові розкішний подарунок на 13-річчя

Батьки ні в чому не відмовляють хлопчикові, а тому він навіть не став просити у мами подарунок на день народження, а його друзі і зовсім подарували йому дуже скромні і смішні подарунки.

"Це складне питання, тому що коли я в нього запитую, він говорить - нічого. Він хоче біткоіни, у нього свої вже плани, іншого покоління. І це так прикольно", - поділилася зіркова матуся.

Нагадаємо, Потап зізнався, чому у нього з Настею Каменських немає спільних дітей.