“Дуже мало таких тат“: Юрій Горбунов показав, як проводить час з сином

Юрій Горбунов та Катя Осадча вважаються однією з найбільш зразкових сімей українського шоу-бізнесу. Подружжя в міру розповідають про своє особисте життя і публікують фото з сином, однак не показують обличчя хлопчика. Закохані вирішили, що нададуть право вибору Івану, показуватися йому перед публікою чи ні.

“Дуже мало таких тат“: Юрій Горбунов показав, як проводить час з сином - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішний український ведучий нерідко показує, як він проводить час з сином. Юрій та Іван часто ходять разом на прогулянку, грають в іграшки та дивляться телевізор. Саме в один з таких моментів батька і сина зобразили на камеру.

Шоумена з сином сфотографували зі спини в момент, коли вони дивилися телевізор. Хоч зіркові батьки й публікують знімки з хлопчиком, вони не показують його обличчя. У кадрі Юрій Горбунов постав одягнений в сині джинси та чорну кофту, обіймаючи свого сина. Іван одягнений в шорти та футболку, а також в носочки.

"Тату, ти не хочеш зі мною мультики подивитися? Звичайно хочу! Тільки не спати" - підписав публікацію Юрій Горбунов.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Gorbunov Yuriy (@gorbunovyuriy)

Шанувальники залишилися під враженням, розчулившись, наскільки ведучий хороший батько. Підписники відзначають, що таких чоловіків ще потрібно пошукати.

"Молодці, відмінне фото. Дуже мало таких пап", "Що може бути краще за сім'ю, дбайливих батьків, щасливих дітей", "Здорово", "Як це мило", "Супер, здоров'я вам всім", - пишуть підписники.

Трохи пізніше Юрій Горбунов опублікував ще одну фотографію, на якій тримає сина на руках в басейні. Напевно, фото зроблено під час однієї з подорожей зоряної сім'ї в теплі краї. У підписі гордий батько відзначив, що сумує по морю і теплу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Gorbunov Yuriy (@gorbunovyuriy)

Нагадаємо, Юрій Горбунов та Катя Осадча знову стануть батьками. Ведуча всіляко намагається приховати вагітний живіт, але вдається їй це важко.