Дуже молодить: 55-річна Ольга Сумська показала, як стильно носити джинси жінкам у віці

Досі багато жінок вважають, що коли їх вік перевалює за 50, то їм необхідно відмовитися від багатьох улюблених речей. Зокрема, від джинсів (не кажучи вже про міні-спідниці). Проте українська актриса Ольга Сумська у віці 55 років доводить, що стильно одягатися можна у будь-якому віці і при цьому виглядати на десяток років молодшою.

Дуже молодить: 55-річна Ольга Сумська показала, як стильно носити джинси жінкам у віці - today.ua

Протягом усієї своєї зіркової кар'єри актриса театру і кіно тримала себе у формі: не набирала вагу і не худла різко. Зараз 55-річна зірка може похвалитися чудовою фігурою, хоч у неї і є проблемне місце – животик. Але вона знає, як за допомогою одягу підкреслити свої сильні сторони та приховати недоліки.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Ольга Сумська поділилася кадрами, зробленими в одній з українських клінік. У кадрі вона постала у стильному молодіжному образі. Її вибір упав на об'ємну бежеву футболку, ніби зняту з плеча чоловіка, оверсайз сорочку з дірками, симпатичні світло-блакитні широкі джинси з вишитими квітами та кросівки. Дуже молодить: 55-річна Ольга Сумська показала, як стильно носити джинси жінкам у віці Волосся Ольга Сумська залишила розпущеним, нанесла легкий природний макіяж, а також одягла окуляри для зору в симпатичній тонкій оправі. Дуже молодить: 55-річна Ольга Сумська показала, як стильно носити джинси жінкам у віці Нагадаємо, Дженніфер Лопес показала ідеальний весільний манікюр - ніжне омбре із глітером.