«Дуже схожі»: Ірина Федишин показала свою люблячу бабусю

Ірина Федишин поділилася ніжним сімейним фото, на якому постала разом зі своєю бабусею. Зірка повідомила, що сім'я святкує її 83-й день народження. Шанувальники прийшли до висновку, що артистка дуже схожа на свою близьку родичку.

«Дуже схожі»: Ірина Федишин показала свою люблячу бабусю - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відома українська співачка опублікувала миле фото. На тлі прикрашеної ялинки та серванта з кришталем Ірина Федишин постала, міцно обіймаючи свою бабусю, яка подарувала їй дуже багато любові, турботи та тепла.

Жінка в светрі, жилетці й хусточці виглядає молодшою за свої роки. По її очах повних життя відразу видно, що вона ще дуже активна і життєрадісна людина.

"Моя бабуся! Сьогодні їй виповнилося 83! Скільки тепла, турботи і любові вона подарувала нам внукам! А сьогодні оберігає нас своїми молитвами. Нехай Господь дарує міцне здоров’я і щасливі роки життя», - підписала публікацію співачка.

«Дуже схожі»: Ірина Федишин показала свою люблячу бабусю Шанувальники були дуже раді бачити сімейне фото Ірини. У коментарях артистка отримала масу приємних повідомлень і поздоровлень.

«Щиро дякую усім за вітання для бабусі! Так приємно Читала їй цілий вечір і з гостями піднімали келихи за ваші побажання», - зазначила виконавиця в новій публікації.

Нагадаємо, останнім часом Ірина Федишин відпочивала разом з родиною в Буковелі, звідки зірка слала казкові фото. Співачка підкреслила струнку фігуру красивим лижним костюмом, який дуже сподобався її фанатам.