“Дуже чекаю на деблокаду“: Андрій Бєдняков розповів, як змінився Маріуполь за останні роки

Автор: Анастасия Березовская

Український ведучий Андрій Бєдняков у цій війні втратив найдорожче - свою маму. Вона померла після всіх жахів, що пережила у Маріуполі, який нещадно знищили російські окупанти.

“Дуже чекаю на деблокаду“: Андрій Бєдняков розповів, як змінився Маріуполь за останні роки - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм зірка шоу "Орел і Решка" опублікував відео, зняте днями в зруйнованому українському місті, куди прийшов "російський мир". У кадрі можна побачити зруйновані будинки та вулиці, знищену інфраструктуру. Місто, яке за останні роки розквітло, де постійно щось будувалося і відкривалося, зараз перетворилося на примару та розруху – як власне і всі, куди приходять росіяни.

"Мого рідного міста вже немає. Від нього практично нічого не залишилося. Не було, мабуть, і години, щоб я не думав про Маріуполь. Я дуже часто приїжджав у місто і бачив, як воно змінювалося. Але найбільше мінялися люди. В один із останніх приїздів ми з друзями стояли вночі біля Драм Театру і говорили про те, як змінилися люди. Яка ж крута молодь. Скільки патріотів стало у місті. Як змінилося настрій людей з 2014 року", – зазначив Андрій Бєдняков.

"Російський мир", який прийшов в Україну, знищив усе: місто, Драмтеатр, школу, в якій навчався ведучий, будинок, де він жив, палац культури, де він працював, та стадіон, на який він ходив зі своєю родиною.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Оля Полякова повідомила, що її старша дочка знову потрапила до лікарні: “Мені набридло дуже сильно вже“

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Андрій Бедняков (@biedniakov)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Але, попри все це, там залишилися воїни, які продовжують боротися за наше місто. За нашу землю і за нашу територію. Низький уклін кожному і кожній з вас! Я знаю, що ви це прочитаєте. Знайте, вся Україна молиться. Про вас знає весь світ! Я, як і мільйони українців, дуже чекаю на деблокаду. Допомогти виїхати людям та допомогти нашим воїнам. Тому що Маріуполь – це Україна!” – підсумував Андрій Бєдняков.

Нагадаємо, Андрій Бєдняков показав ніжне архівне фото із мамою, яка загинула у Маріуполі.