Одна з найпопулярніших зачісок 90-х знову повернулася в моду

Всі ми знаємо, що мода циклічна і їй властиво повертатися. І мова йде не тільки про одяг, але і про зачіски. Після того як нинішні дівчата стали робити зачіску Рейчел Грін, не обійшлося і без ще одного тренду 1990-х років - двох хвостів на маківці.

Одна з найпопулярніших зачісок 90-х знову повернулася в моду - today.ua

Цю укладку вже встигли спробувати такі зірки, як Кайлі Дженнер, Хейлі Бібер, Дженіфер Лопес, Аріана Гранде і інші відомі блогери. А раніше таку зачіску свого часу носили Емма Бантон зі Spice Girls, Крістіна Агілера і Брітні Спірс.

Наприклад, на вечері Louis Vuitton в рамках Каннського кінофестивалю актриса Адель Екзаркопулос з'явилася з хвостами на маківці, зробивши їх ідеально рівними. Одна з найпопулярніших зачісок 90-х знову повернулася в моду Ешлі Грем ж вирішила завити локони в хвилі.

Дженніфер Лопес спробувала стильну зачіску 90-х в стилі ретро. Одна з найпопулярніших зачісок 90-х знову повернулася в моду А ось Кайлі Дженнер спробувала класичний вінтажний варіант, випустивши спереду два пасма обрамляти обличчя.

А ось варіант Хейлі Бібер. Одна з найпопулярніших зачісок 90-х знову повернулася в моду

Така зачіска підійде практично під будь-який випадок. Залежно від загального образу її можна зробити, збираючись на побачення, в бар, на прогулянку і навіть спортзал.

Пропонуємо вам також дізнатися про три наймодніші зачіски осені 2021 на коротке, середнє і довге волосся.

ДЖЕРЕЛОvogue.ru