Оксана Марченко ледь не потонула в Гідропарку: ведуча розповіла про важкі випробування

Українська телеведуча Оксана Марченко анонсувала вихід свого нового проекту - «Прочанка». У трейлері дружина Віктора Медведчука розповіла про те, як ледь не потонула в Гідропарку, вижила в лихі 90-і і мало не померла під час важких пологів ...

Оксана Марченко ледь не потонула в Гідропарку: ведуча розповіла про важкі випробування - today.ua

Оксана Марченко в трейлері до свого нового проекту постала в легкому платті в дрібну квіточку і в'язаній кофтині. Волосся телеведучої красиво укладене на потилиці в пучок. Телеведуча по темному коридору направляється до храму.

Дружина лідера ОТЗЖ розповіла, що все життя її оберігала Богородиця, однак зрозуміла це Оксана Марченко тільки переживши безліч важких випробувань. Зірка згадала, що ледь не потонула в київському Гідропарку в юному віці, її молодість припала на лихі 90-е, які Марченко теж вдалося пережити, хоча багато її одногрупників загинули в перестрілках і від наркотиків. Нелегко далося Оксані і народження дитини, пологи були важкими ...

Трейлер фільму «Прочанка» телеведуча опублікувала в своєму Інстаграм. У коментарі Оксана Марченко написала: «Довгоочікувана прем'єра мого авторського проекту «Прочанка» все ближче ... Цей трейлер відкриває ще більше його цікавих фактів і моментів. А також те, що хвилює всіх: коли і де його можна буде побачити. Дивіться мої авторські фільми з 5 березня по п'ятницях на моєму YouTube каналі»

Нагадаємо, раніше Оксана Марченко у відповідь на санкції, введені президентом України проти неї і Віктора Медведчука, розповіла, як Володимир Зеленський потрапив на ТБ. Колишній комік забув, хто допоміг йому пробитися на велику сцену? ..