Оксана Марченко потрапила під санкції України за фінансування тероризму

Оксана Марченко і її чоловік Віктор Медведчук потрапили під санкції України. Обмежувальні заходи ввели терміном на три роки. Подружжя звинувачують у фінансуванні тероризму, оскільки завод, 75% якого володіє українська телеведуча, забезпечує нафтопродуктами бойовиків «ЛНР» і «ДНР».

Оксана Марченко потрапила під санкції України за фінансування тероризму - today.ua

За наявною інформацією, Оксана Марченко є власником Новошахтинського нафтопереробного заводу Ростовської області. Дане підприємство надає підтримку бойовикам. За повідомленнями, Марченко володіє 75% заводу.

Цікаво також і те, що Оксана Марченко володіє частиною українського телеканалу «1+1», на яку також були накладені санкції. Відзначається, що канал продовжить роботу, але тією частиною майна, яким володіє дружина Медведчука, неможливо буде користуватися.

Нардеп Віктор Медведчук підпав під санкції, оскільки його звинувачують у фінансуванні тероризму. Оксана Марченко потрапила під санкції України за фінансування тероризму Відомо також, що Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення "вжити невідкладних заходів" для повернення в державну власність частини нафтопроводу, продаж якого пов'язували з Віктором Медведчуком.

Нагадаємо, раніше Оксана Марченко потрапила в базу "Миротворця". Українська телеведуча, зірка шоу «Х-фактор» в Україні відреагувала на своє внесення, відповівши на випади хейтерів.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua