Оксана Марченко просила милостиню біля воріт Голосіївського монастиря в Києві

Колишня українська телеведуча Оксана Марченко випустила п'ятий фільм з циклу «Прочанка». У новому епізоді дружина лідера «ОТЗЖ» стала послушницею Покровського Голосіївського монастиря в Києві, зустрілася з солістом рок-групи Олегом Карамазовим, просила милостиню й стала роздумувати над тим, як виявляється в людях гординя ...

Оксана Марченко просила милостиню біля воріт Голосіївського монастиря в Києві - today.ua

Оксана Марченко приміряла образ жебрачки, прийшла під ворота монастиря, щоб просити милостиню. Таким чином дружина Віктора Медведчука спробувала перейнятися життям тих, хто опинився на дні, у кого немає ні будинку, ні родини, ні засобів до існування. Там же Марченко познайомилася з літньою жінкою, яка змушена просити подаяння, щоб допомогти своїй дочці ростити двох дітей, один з яких інвалід дитинства.

Довго просити милостиню екс-телеведучою не вдалося, оскільки її прогнала з-під стін монастиря інша жебрачка, заступився за неї тільки літній чоловік в інвалідному візку.

Роздуми Марченко «червоною лінією» проходять через весь сюжет фільму. У п'ятому епізоді вона підняла питання про те, як гординя заважає людям просити про допомогу і приймати цю допомогу, а також про те, чому людям соромно подавати милостиню і робити добрі справи. Це питання Оксана обговорила з Олегом Карамазовим і з настоятелем Голосіївського монастиря.

Крім того, в 5 фільмі циклу «Прочанка» Оксана Марченко розповіла історію матінки Аліпії, зустрілася з матір'ю 16-річного хлопчика, який отримав важкі травми в результаті ДТП. Розбита горем мати багато років тому дала добро на використання органів сина для проведення першої в Україні операції з трансплантації органів.

Нагадаємо, в кінці березня 47-річна Оксана Марченко стала бабусею і показала онука.