Оксана Марченко вперше показала свого онука: “Така молода бабуся“

Оксана Марченко вперше стала бабусею 26 березня 2021 року. Через понад пів року після народження хлопчика дружина одіозного українського політика Віктора Медведчука вирішила показати, як підріс її онук.

Оксана Марченко вперше показала свого онука: “Така молода бабуся“ - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відома українська ведуча Оксана Марченко опублікувала нове фото зі свого розкішного особняка в Києві. Сидячи в кріслі біля столу з крилатими левами, зірка тримає на руках свого єдиного онука. Хлопчика назвали Володимиром, на честь дідуся. Свою публікацію дружина Медведчука присвятила святу Покрови Пресвятої Богородиці.

"Я не прагну утримати час, я вчуся бути вдячною. Ще в цьому житті ми, жінки, можемо уподібнюватися подвигам Матері Божої і бути покровом, заступницями, захисницями малих сих, ображених, які потребують, болящих. Ось в чому сенс свята, який сьогодні настав . Дорогі люди, в молодості ми горимо, під час обпікаючи і роблячи боляче, потрібно навчитися світити і зігрівати - і від цього щасливі будуть абсолютно всі", - написала в публікації Оксана Марченко.

Варто відзначити, що 48-річна журналістка виглядає відмінно, і може похвалитися стрункою підтягнутою фігурою, чому захопилися її фоловери. Шанувальники привітали ведучу зі святом, а також їх розчулила фотографія з онуком.

"У вас внучок просто красень", "Оксаночка, який у вас чудовий внучок, здоров'я йому", "Яке гарне фото, мені аж не віриться, що на ваших руках онук, а не син. Ви найкрасивіша і молода бабуся", "Ви така молода бабуся", "Ви така чудова і чарівна! Повірити не можу, що на фото онук і бабуся. Але молода бабуся - це завжди прекрасно", - пишуть фоловери.

Онука Оксані Марченко подарував її син Богдан від першого шлюбу. Він одружився з моделлю Катериною Клочко в жовтні 2020 року.

Нагадаємо, Оксана Марченко показала свого змужнілого сина Богдана від першого шлюбу.