Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками

Автор: Анастасия Березовская

В Україні Олег Винник прославився ближче до 2010-х років та завоював любов мільйонів українок. І, мабуть, щоби підтримувати образ мачо, артист неодноразово звертався до пластичного хірурга, оскільки з роками його зовнішність кардинально змінилася.

Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками - today.ua

Як із роками змінювалася зовнішність Винника?

Уродженець Черкащини виріс у родині простих робітників. Талант до творчості він виявив з раннього віку, а вже у віці 21 року був солістом у Черкаському заслуженому українському народному хорі ім. Т. Шевченка. У ті роки він носив стильну на той момент стрижку малет.

Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками Олег Винник у 20-річному віці

Наприкінці 90-х Винник працював у Німеччині гувернером і паралельно навчався вокалу, згодом потрапив до театру. Він об'їздив усю Європу з концертами та спочатку прославився закордоном, перш ніж повернутися до України.

Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками Олег Винник у 1990-х роках

На той момент молодий Олег Винник справді був красенем – світле волосся, кришталево-блакитні очі, точена щелепа, гострий ніс. На деяких фото він навіть схожий на відомого актора Патріка Демпсі, який зіграв Дерека Шепарда у серіалі "Анатомія Грей".

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Оля Полякова повідомила, що її старша дочка знову потрапила до лікарні: “Мені набридло дуже сильно вже“

Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками

Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками Олег Винник у 1990-х роках

Однак із роками зовнішність Олега почала змінюватися. Експерти зазначають, що музикант міг зробити пластичну операцію. Головною виною може бути також ботокс, який робив Винник, щоб позбутися зморшок на лобі та носогубній складці. Як зазначала в інтерв'ю Шерон Стоун, вона вчасно змогла зупинитися з ботоксом, оскільки згодом він відбирає в тебе більше, ніж дає, перетворюючи на зовсім іншу людину.

Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками

Пісні Олег Винник почав писати у 2003 році, а прославився у своїй рідній країні у період з 2006 до 2011 року. Особливо його зовнішність змінилася саме після популярності в Україні, коли він став частіше виступати та з'являтися на телебаченні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками Олег Винник у 2010-х

За останні роки у Винника з'явилася характерна для людей, що захоплюються ботоксом і філерами, опухлість у зовнішності, обличчя стало схожим на фарфорову маску, насилу прочитується міміка, а на лобі у віці 49 років немає жодної зморшки.

Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками Олег Винник у 2018 році Олег Винник до та після пластичної операції: як змінювалася зовнішність співака з роками Олег Винник у 2022 році

2022 року стало відомо, що у Олега Винника серйозна хвороба. Наближені до музиканта джерела не говорять, що саме відбувається зі співаком, але це впливає на його зовнішній вигляд. Зараз Олег Винник взагалі не схожий на себе. У Мережі активно обговорюють нове фото співака.