Олег Винник і його дружина Таюне їздять на розкішних авто: фото

Олег Винник і Таїсія Сватко абсолютно не діляться своїм особистим життям. Часом на хвіст знаменитостей сідають папараці і їм вдається дізнатися, хоч щось про артистів. Наприклад, де вони живуть, на яких авто їздять, в яких закладах проводять час і в яких країнах відпочиваю.

Олег Винник і його дружина Таюне їздять на розкішних авто: фото - today.ua

Журналістам вдалося дізнатися, на яких автомобілях їздить успішний український співак Олег Винник і його таємна дружина Таїсія Сватко, яка почала сольну кар'єру під псевдонімом Таюне.

Не раз кумира мільйонів українських жінок бачили в пікапі Ford Raptor. Масивна машина вміщає в собі не тільки співака, його охорону, особистого водія і команду, а й деякі приємні "плюшки": наприклад, мініхолодильник для напоїв, і можливість перевозити на даху апаратуру, багаж або предмети для кемпінгу, не кажучи вже про просторий багажник. Американський виробник продає таке авто за більш ніж 2,7 мільйона гривень. Більш того, такі машини оформляються спеціально під замовлення з-за океану. Олег Винник і його дружина Таюне їздять на розкішних авто: фотоОлег Винник і його дружина Таюне їздять на розкішних авто: фото Також Олега Винника та його дружину не раз бачили в білосніжному електрокарі Tesla Model 3, ціна на який варіюється від 30 до 60 тисяч доларів (800 тисяч гривень - 1,6 мільйона гривень). Олег Винник і його дружина Таюне їздять на розкішних авто: фотоОлег Винник і його дружина Таюне їздять на розкішних авто: фото Нагадаємо, дружина Олега Винника в платті-вишиванці підкорила публіку красою і ніжністю.