Олег Винник зачарував шанувальниць несподіваним атрибутом свого вбрання

Олег Винник все частіше став радувати шанувальниць новими фото та виходами у світ. Зоряний детектив зачарував "вовчиць" новим атрибутом у своєму образі.

Олег Винник зачарував шанувальниць несподіваним атрибутом свого вбрання - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм успішний український виконавець опублікував нове фото, зроблене під час зйомок нового випуску розважального шоу "Маска". У кадрі Олег Винник постав у чорних штанах, світлій футболці та чорній сорочці.

"Найзагадковіше шоу "Маска" надихає детективів виглядати не менш загадково", - зазначив у публікації Олег Винник.

За традицією його образ завершував чорний годинник і кілька рокерських браслетів, але цього разу в його вбранні з'явився новий, зовсім несподіваний атрибут – маска, яку зазвичай надягають для сну чи рольових ігор. Олег Винник зачарував шанувальниць несподіваним атрибутом свого вбрання Шанувальники були в захваті, побачивши свого кумира в такому вигляді. Дівчата висловили заздрість жінці, з якою зв'язав чи зв'яже своє життя Олег Вінник, а також захопилися його зовнішнім виглядом. Варто зазначити, що за інформацією ЗМІ, співак одружений зі своєю бек-вокалісткою Таїсією Сваткою, більш відомою як Таюне.

"О боже, Олежик, фотографія вогонь", "Навіщо ж ви сховали свої прекрасні блакитні очі. У них стільки загадок і таємниць. Хочеться дивитися і відгадувати їх", "Ти мій красень. Боже, комусь пощастило. Я такого красивого чоловіка вже 100 років не бачила. Красивий, розумний, ой, прям не можу", "Вам личить, "Олеже, я сподіваюся, що цю маску Ви використовуєте і за призначенням?" – пишуть фоловери.

Нагадаємо, Олег Винник зворушив шанувальниць відвертим зізнанням: “Дав волю почуттям”.