Олег Винник зачарував прихильниць новими фото в несподіваному образі

Олег Винник став частіше радувати фанаток новими публікаціями і новинами про свою творчість. Світ потроху виходить з жорстких обмежень, пов'язаних з карантином, і артисти повертаються до концертної діяльності і зйомок.

Олег Винник зачарував прихильниць новими фото в несподіваному образі - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішний український виконавець опублікував серію фотознімків, показавши фотографії з концерту, який глядачі побачать через місяць. На сцену телеканалу "Україна" Олег Винник піднявся в темних джинсах, білій футболці і фраку. Його образ, як і завжди, завершили численні кільця, браслети та ланцюжки.

Артист розповів, що взяв участь в зйомках святкового концерту для українського телеканалу, присвяченого Дню Незалежності, який відзначатимуть 24 серпня.

"На численні прохання заспівав "Тримай". Цього разу не змінював голос як на "Масці". Слухайте повну версію в моєму виконанні через місяць - 24 серпня в ефірі грандіозного шоу "З Днем народження, Україно!" - зазначив в публікації успішний виконавець.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@ olegg.vynnyk)

Олег Винник, як завжди, зібрав масу захоплених коментарів від своїх шанувальниць.

"Пісня дуже красива в вашому виконанні звучала зовсім по-іншому", "Образ дуже стильний", "Красиві фотографії", "Вау, Олежка, це чудова новина. Дуже круто, чекаємо від вас сюрпризи", "Олег, ти кращий", "Ти найкращий", "Ось так сюрприз", - пишуть прихильниці.

Нагадаємо, Олег Винник в білій футболці показав прихильницям накачані руки.