Олег Винник дасть концерт, попри карантин

Олег Винник повідомив прекрасні новини, від яких шанувальниці артиста прийшли в захват. «Вовчиці» дізналися, що на честь свята 8 Березня співак дасть довгоочікуваний концерт. Виконавець просто не міг залишити своїх чарівних фанаток без свого привітання з Міжнародним жіночим днем.

Олег Винник дасть концерт, попри карантин - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Олег Винник опублікував фото афіші його майбутнього виступу під Києвом. Артист підкреслив, що не хоче змінювати традиціями та організовує концерт для своїх шанувальниць.

Відбудеться він 7 березня 2021 року в ТРЦ «Термінал» в місті Бровари о 19:00. «Шалене кохання», - саме так назвав свій довгоочікуваний виступ Олег Винник.

«Друзі, не зраджуємо традиціям і організовуємо довгоочікуваний концерт на честь свята весни! Скучили по атмосферному драйву, якісній живій музиці, позитиву і любові? 7 березня о 19:00 збираємося в ТРЦ «Термінал» м. Бровари», - зазначив в публікації артист.

Олег Винник дасть концерт, попри карантин Також Олег Винник поспішив заспокоїти прихильниць, зазначивши, що виступ відбудеться в безпечному форматі згідно з усіма правилами карантинних обмежень.

«Сама прекрасна новина за останні дні», «Ура!! Невже крига зрушила? Невже і Вашим концертам дали добро?», «Олег, спасибі вам за фантастичну новину! Нарешті, довгоочікуваний концерт!», «Дуже радісна новина», - радіють шанувальниці зірки.

Нагадаємо, стилісти шоу "Голос країни" розкрили секрети нарядів Олега Винника.