Олег Винник поцілувався на публіці з незнайомкою

Зірка українського шоу-бізнесу Олег Винник з'явився на публіці зі стрункою і красивою дівчиною. Таємнича брюнетка та співак цілувалися, не соромлячись фотокамер.

Олег Винник поцілувався на публіці з незнайомкою - today.ua

Український виконавець романтичних пісень про кохання Олег Винник тримає в таємниці своє особисте життя. Однак в сучасному світі, коли у кожної людини є в кишені смартфон з відмінною фотокамерою, приховати щось від широкої публіки досить важко.

Поки шанувальники переконують себе і оточуючих, що "підкорювач вовчиць" давно одружений зі своєю бек-вокалісткою Таїсією Сватко (Таюне) і виховує з нею сина, сам Олег Винник відмінно проводить час в оточенні жінок. У Мережі активно обговорюють знімок, на якому Олег Винник цілується з прекрасною незнайомкою.

Олег Винник поцілувався на публіці з незнайомкою Струнка брюнетка притулилася до щоки співака, який, здається, був зовсім не проти ... Фоловери вирішили, що дівчина є фанаткою Олега Винника і змогла домогтися його уваги. А деякі вже чекають, що пара оголосить про весілля.

"Нервово чекаю весілля ... ???", "ось це пощастило, пощастило !!! ?", "Вітаю звичайно, але не від щирого серця", "Тільки, ось мовчати ми не вміємо?", "Пупси ?" , "Фанатка яка змогла! ??❤️", "Коли весілля?", "чекаємо запрошення ...! ??"

Нагадаємо, раніше Олег Винник на дачі Олі Полякової веселився з таємничою дівчиною.