Олег Винник зізнався, як відсвяткував своє 48-річчя

Олег Винник 31 липня відзначив день народження. Успішному українському співакові і кумиру мільйонів українських жінок виповнилося 48 років. Тільки зараз артист розповів, як і де він відзначив свято.

Олег Винник зізнався, як відсвяткував своє 48-річчя - today.ua

48-річчя Олег Винник відсвяткував у своїй квартирі в Німеччині в оточенні найближчих і рідних йому людей. Про це він розповів Володимиру Дантесу для програми "Світське життя". За інформацією ЗМІ, співак одружений на своїй бек-вокалістці Таюне, а в Берліні у них живе син Юліан. Своє особисте життя закохані приховують, а тому публіка ніколи не бачила їх спільного сина.

За словами Олега Винника, привітання почалися з 00:00 і він не спав всю ніч. О 8 ранку почали телефонувати з привітаннями чиновники. Артист зазначив, що не має значення, де він відзначає день народження, головне зарядитися позитивними емоціями і ні про що не переживати.

"Неважливо ти за столом святкуєш, або на Мальдівах, або в ресторані крутому, або просто десь в полі. Мені важливо одне - якомога більше отримати простих справжніх емоцій", - підкреслив Олег Винник.

У Берліні у зірки є власне житло, в якому навіть є студія звукозапису. Саме там народжуються хіти виконавця.


Нагадаємо, дружина Олега Винника вперше за довгий час звернулася до фанатів.