Олег Винник з таємничою дівчиною повеселився на дачі у Олі Полякової

Олег Винник і Оля Полякова дуже хороші друзі. Нерідко знаменитості діляться спільними фото і відео. Артист, виявляється, ще й частий гість в домі "Королеви ночі".

Олег Винник з таємничою дівчиною повеселився на дачі у Олі Полякової - today.ua

Український співак, про особисте життя якого ходить багато чуток, не поширюється про особисте життя. Справді невідомо, чи є у нього дружина і діти, проте публіка впевнена, що Олег Винник одружений на своїй бек-вокалістці Таїсії Сватко, більш відомій як Таюне. Подейкують, що у закоханих навіть є дорослий син, який живе в Німеччині.

Тим часом дана інформація ніколи не була офіційно підтверджена або спростована самими артистами. А тому особисте життя Олега Винника є темою номер один у його численних прихильниць. Олег Винник з таємничою дівчиною повеселився на дачі у Олі Полякової У Інстаграм-сторіз Оля Полякова показала кадри, зняті у неї на дачі під Києвом. Виконавиця прокотилася на човні по Дніпру, а після весело провела час зі своїми дітьми, чоловіком і гостями - Олегом Винником і таємничою дівчиною. Олег Винник з таємничою дівчиною повеселився на дачі у Олі Полякової Струнка брюнетка, одягнена в білу майку та чорні брюки потрапила в кадр, коли співачка знімала відео, позуючи в кадрі разом з українським співаком. Олег надів білу футболку і прибрав своє світле волосся в хвостик.

Компанія розмістилася біля каміна в заскленій прибудові на дачі Олі Полякової. Там же була молодша дочка зірки. Аліса танцювала і грала зі своїми вихованцями - кішкою і геконом.

Нагадаємо, Олег Винник після концерту отримав несподіваний подарунок від фанатки.