Олег Винник в зухвалому образі заінтригував фанаток несподіваною заявою

Олег Винник неохоче веде акаунти в соціальних мережах. В основному він вітає фанатів зі святами, а також анонсує вихід нових пісень, кліпів або дати музичних турів. На цей раз артист остаточно заінтригував прихильниць, які чекають тепер від артиста щось дуже феєричне.

Олег Винник в зухвалому образі заінтригував фанаток несподіваною заявою - today.ua

Успішний український співак, у якого величезна армія прихильниць, розбурхав підписниць новою публікацією в мікроблозі в Інстаграм. Олег Винник процитував слова з власної композиції під назвою "Хтось тобі" і заінтригував підписом, не вдаючись у подробиці.

"Давай не тільки грати в пантеру, щоб ти не розбудила великого звіра". Всіх, хто на пам'ять знає слова цієї пісні, чекає сюрприз", - зазначив артист в публікації.

Пост виконавець супроводив серією чорно-білих фотографій, на яких він позує в досить-таки домашньому вбранні. Фанати звикли бачити Олега Винника в шкіряній куртці, а зараз він постав перед ними в джинсах і худі з капюшоном, який надів на голову. На його грудях висить ланцюжок з масивним хрестиком, а на руках, як завжди, рокерські браслети і годинник.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@ olegg.vynnyk)

"Невже скоро почуємо на концертах повернення хіта?", "Ви вмієте заінтригувати. Дуже цікаво, що це за сюрприз", "Цікаво. Ви, як завжди, бомбастичний. Заінтригували нас, чекаю який сюрприз ви підготували для своїх шанувальників", "Як цікаво", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Олег Винник закрутив в танці свою дружину прямо на очах у публіки.