“Вовчиці дуже засмутилися“: Олег Винник звернувся до своїх шанувальників

Автор: Шевченко Лилия

Український співак Олег Винник звернувся з важливою заявою до своїх шанувальників. Однак оголошення артиста обрадувало не всіх, багато фанатки дуже засмутилися ...

“Вовчиці дуже засмутилися“: Олег Винник звернувся до своїх шанувальників - today.ua

На своїй сторінці в Інстаграм знаменитий "підкорювач вовчиць" зробив нову публікацію. Олег Винник оприлюднив графік своїх живих концертів, які пройдуть в різних містах України. Тур розрахований на два тижні, розпочнеться він у Вінниці 15 травня, а завершиться в Дніпрі 1 червня поточного року. В рамках концертного туру Олег Винник виступить також в Хмельницькому, Луцьку, Полтаві та в Черкасах.

У підписі до публікації Олег Винник написав, що стартує його довгоочікувана серія концертів, і поцікавився, хто з шанувальників прийде послухати живий виступ. Звичайно ж, фоловери тут же почали коментувати пост улюбленого виконавця. І як виявилося, багато "вовчиць" дуже сильно засмутилися, прочитавши публікацію Олега Винника.

“Вовчиці дуже засмутилися“: Олег Винник звернувся до своїх шанувальників

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Хай вас оберігае Господь Бог Із Божою с поміччю", "А Київ?", "А Запоріжжя?", "Коли Житомир?", "А Кременчук?", "Чернігів дуже чекає", "Хочеться вірити, що буде продовження концертного графіку «Contra spem spero»!", "Олег Анатолійович здрасвтуйте, а коли в Харкові буде Ваш концерт?", "Олег Анатолійович, а Івано Франківськ буде у цьому році, чи знову проліт, Івано Франківську вас Безмежно чекає и за два роки, заскучівся , особливо Ваші шанувальник", "Красунчик, але хочеться, щоб й в Суми з концертом пріїхав ? ".

Нагадаємо, раніше Олег Винник зачарував своїх фанаток новими фото з пронизливим і мужнім поглядом.