Олег Винник ведучий і дві вінчальні сукні: Тоня Матвієнко показала рідкісні кадри зі свого весілля

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян одружилися 15 червня 2017 року. Сьогодні закохані відзначають свій перший ювілей – п'ять років. Ймовірно, на дерев'яне весілля подружжя готували щось особливе, але не зможуть це втілити через війну. Невідомо, чи вдасться парі взагалі побачитись, бо музикант перебуває в Україні, а співачка – у Великобританії.

Олег Винник ведучий і дві вінчальні сукні: Тоня Матвієнко показала рідкісні кадри зі свого весілля - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Тоня Матвієнко опублікувала кілька рідкісних кадрів п'ятирічної давності.

У день весілля біля вівтаря, до якого зірку провів її батько, вона з'явилася в красивій білій сукні з ефектним глибоким декольте і пишною фатиновою спідницею. На святі були присутні лише найближчі: мама Ніна Матвієнко, отець Петро Гончар та дочка Уляна від першого шлюбу, а церемонію провів відомий український співак Олег Винник.

Олег Винник ведучий і дві вінчальні сукні: Тоня Матвієнко показала рідкісні кадри зі свого весілля Увечері Тоня Матвієнко переодяглася, щоб їй було зручніше танцювати та веселитися. Вона надягла блискучі кеди та дуже милу сукню з блідо-рожевою спідницею та бретельками з бантиками.

Олег Винник ведучий і дві вінчальні сукні: Тоня Матвієнко показала рідкісні кадри зі свого весілля

"Ура! 5 років з дня вашого весілля. Нехай ваше кохання з кожним роком буде тільки міцніше", - зазначила подруга Тоні Матвієнко.

Нагадаємо, у Мережі з'явилося відео з вінчання Тіни Кароль та Євгена Огіра – посмішки та сльози радості.