Олег Винник вперше зізнався, чи має він дітей

Олег Винник один із небагатьох українських артистів, хто ретельно приховує своє особисте життя. Ходили чутки, що співак має дружину і дітей, але сам музикант подібні твердження не коментував. До недавнього часу.

Олег Винник вперше зізнався, чи має він дітей - today.ua

В ефірі шоу "Маска" на телеканалі "Україна" Олег Винник зробив сенсаційне визнання, відповівши на запитання, чи має він дітей.

Коли на сцену вийшов учасник у костюмі Тигра, зіркові детективи спробували дізнатися, чи має він дітей, тобто тигренят. Він заявив, що є сімейним Тигром і перекрутив усе так, що на це підступне питання вперше відповів сам Олег Вінник.

"А що воно мені дасть? Ну, скаже він – є, а я звідки знаю їх усіх, тигренят. Дуже нестандартне питання – у тебе є тигренята?" - зазначив співак в ефірі шоу.

На це учасник поставив йому аналогічне питання, поставивши його у складне становище.

"Тигрята? Є. Є тигренята", - здався Олег Винник.

Олег Винник вперше зізнався, чи має він дітей А ось на запитання: "Скільки?" - музикант утримався від відповіді.

За повідомленнями преси, Олег Винник одружений зі своєю бек-вокалісткою Таїсією Сваткою, з якою багато років тому поїхав підкорювати Європу. Там у них народився син, якого пара назвала Юліаном. Зараз хлопчик живе в Німеччині, в Берліні, де артист має власне житло зі звукозаписною кімнатою-кабінетом.


Нагадаємо, дружина Олега Винника з каре та чубчиком підкорила фанатів.