Олег Винник закрутив у танці свою дружину прямо на очах у публіки

Олег Винник і його особисте життя є темою номер один серед шанувальників. Фанатки жадають дізнатися, чи дійсно співак одружений, та ще й на своїй бек-вокалістці Таюне. Однак всі його дії на адресу Таїсії Сватко лише підтверджують чутки.

Олег Винник закрутив у танці свою дружину прямо на очах у публіки - today.ua

Успішний український співак не хоче говорити про особисте, оскільки боїться, що журналістам цього не вистачить, вони продовжать копати, риючись в його брудній білизні. Однак в Мережі і не без того досить припущень про його сімейний статус.

І так, подейкують, що виконавець одружений на Таїсії Сватко, вона ж Таюне. І що у них навіть є діти, зокрема дорослий син, який живе в Німеччині. Сам же Олег Винник ніяк не реагує на подібні повідомлення, не спростовуючи, і не підтверджуючи їх.

І все ж за його життям, і життям його дружини активно стежить публіка. У Таюне навіть з'явився власний фан-клуб. І так, на одній зі сторінок в соціальних мережах, який присвячений артистці, що недавно почала сольну кар'єру, опубліковано відео з одного з концертів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Квітка Таюне (@taunee_taisia)

Олег Винник і Таюне танцюють поруч, а після зближуються і радують публіку повільним танцем. Все це виглядало дуже ніжно, романтично і хвилююче, і привело шанувальників в захват.

"Боже, як мило", "Тільки любов дає радість життя", "Олег Анатолійович ви красиво не тільки співаєте, але і танцюєте, вмієте вести партнерку, вона красуня", "Зайчата наші", "Молодець", "Запалили", "Від такої неможливо відірвати погляд", "Ви дуже милі і красиві. Щастя вам і всіх благ", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Олег Винник привітав українців з Трійцею в домашній обстановці.