Олега Винника застукали в компанії білявки з 15 розміром грудей: відео

Олег Винник часто ловить на собі захоплені погляди прихильниць. Серед його фанаток не тільки прості українки, а й відомі особистості. Так, в Мережі з'явилося відео із зустрічі музиканта з прославленої плюс-сайз моделлю Мілою Кузнєцовою - власницею найбільших натуральних грудей в Україні.

Олега Винника застукали в компанії білявки з 15 розміром грудей: відео - today.ua

Реакція на зовнішній вигляд Міли абсолютно різна. Одні захоплюються, інших бентежить її бюст 15-го розміру, а хтось ставиться питанням, як же їй живеться. І ось Олег Винник виявився з-поміж другої категорії людей. Успішний український артист збентежився в компанії з плюс-сайз моделі, коли вони разом позували перед камерами.

В особистому акаунті в Інстаграм Міла Кузнєцова поділилася відповідним відео, поставши в кадрі в червоній блискучій сукні з ефектним декольте. А поруч з нею зображений Олег Винник в темних джинсах і білій футболці. Кинувши погляд на пишний бюст моделі, він щось збентежено пробурмотів і відвернувся на ЗМІ.

"Ну, все, тепер тобі точно заздрить половина жіночого населення нашої країни", "Винник себе відчував не в своїй тарілці", "Винник зніяковів перед такою красою", "Ви просто прекрасні. Дуже круто виглядаєте", "Ох ну це просто супер зустріч, два підкорювача сердець", "Він аж бідний зніяковів", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, в Мережу потрапили кадри з побачення Олега Винника з молодою блондинкою.