Ольга Бузова кинула Манукяна, звинувативши в насильстві і зрадах: «Людина творить страшні речі»

Ольга Бузова і Давид Манукян більше не разом. Про це оголосила екс-ведуча реаліті-шоу «Дом-2». Також співачка розповіла про те, як над нею знущався коханий, з яким вона пробула в стосунках майже 18 місяців. Артистка зробила жалісний пост в Інстаграм.

Ольга Бузова кинула Манукяна, звинувативши в насильстві і зрадах: «Людина творить страшні речі» - today.ua

Ольга Бузова, якій все ніяк не щастить в особистому житті, повідомила шанувальникам, що вона знову самотня.

"Нас більше немає. Я вільна дівчина», - пише зірка.

Ольга Бузова кинула Манукяна, звинувативши в насильстві і зрадах: «Людина творить страшні речі» Також Ольга Бузова розповіла, що на то було безліч причин, з якими боїться зіткнутися кожна дівчина. За словами артистки, чемпіон Росії з бальних танців «творить страшні та незрозумілі речі». Ольга Бузова кинула Манукяна, звинувативши в насильстві і зрадах: «Людина творить страшні речі» У цей нелегкий період зірка залишилася зовсім одна, а тому звернулася за допомогою і підтримкою до підписників:

«Допоможіть зараз мені вижити. Сестра з інсультом, мама з бабусею в Литві, яка бореться з раком. І це не все, що я переживаю зараз».

Ольга зізнається, що все ще любить колишнього, але є дуже багато «але», які перекреслюють все те хороше, що було між ними. У сторіз зірка розповіла, наскільки нешанобливо ставився до неї Манукян, що він бив і плював на неї. Також вона показала скрін листування під час їх відпочинку на Мальвах, і розповіла про його зради. Ольга Бузова кинула Манукяна, звинувативши в насильстві і зрадах: «Людина творить страшні речі» Нагадаємо, Ольга Бузова вийшла заміж за свого бойфренда під час відпочинку на Мальдівах. У Мережу злили фото і відео церемонії.