Ольга Фреймут придбала нове розкішне авто, про яке мріяла з дитинства

Ольга Фреймут зовсім недавно повідомила, що продає своє старе авто, щоб придбати нове. І ось пройшов час і вона здійснила свої плани. У мікроблозі зірка похвалилася перед шанувальниками своїм новим розкішним позашляховиком.

Ольга Фреймут придбала нове розкішне авто, про яке мріяла з дитинства - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм зірка програми "Ревізор" опублікувала нові фото, на яких позує поруч зі своїм новим авто, красивого сіро-блакитного відтінку. У публікації Ольга Фреймут розповіла про те, як в дитинстві у неї на все місто була всього одна машина в сусіда. Чоловікові доводилося вивозити всіх на вокзал, в аеропорт або до Львова, оскільки маршруток тоді не було. Його всі просили, а він не відмовляв.

Саме тоді Оля зрозуміла, що найбільше хоче машину, не вийти заміж, а обзавестися власним автомобілем. Їй хотілося бути не гірше того чоловіка - розвозити всіх бажаючих, хай би тільки пасажири давали на бензин.

"Пройшли роки. Я купила і поміняла не один автомобіль. Але тільки зараз у мене автомобіль, як з дитячої мрії. Стильний, з характером, економний - дуже схожий на мене, сподіваюся. А цей колір карпатського неба надвечір, - зазначила Ольга в публікації . - Він навіть не дає мені в'їхати в стовп. Гальмує сам, коли бачить загрозу. Словом, автомобіль з душею.

Нагадаємо, розкішне авто напередодні народження третьої дитини дружині вручив Анатолій Анатоліч.