Ольга Сумська на фото 30-річної давнини здивувала схожістю з молодшою дочкою

Ольга Сумська – мати двох прекрасних дочок. Старша пішла її стопами і теж стала актрисою, а молодша ще шукає свій шлях. Коли українська актриса публікує фото своєї Ані, всі шанувальники в один голос кричать, що дівчинка – копія батька. Але архівні знімки її зіркової мами говорять зовсім про інше.

Ольга Сумська на фото 30-річної давнини здивувала схожістю з молодшою дочкою - today.ua

"У характері людини є три золотих якості: терпіння, почуття міри та вміння мовчати. Іноді в житті вони допомагають більше, ніж розум, талант і краса… 90-ті роки..Зйомки фільму "Йордань", — зазначила у публікації Ольга Сумська.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Ольга Сумська опублікувала серію фотографій, зроблених близько 30 років тому. На них успішна акторка зображена у віці трохи більше ніж 25 років. Шанувальники уважно розглянули знімки, і дійшли висновку, що 19-річна Ганна Борисюк таки точна копія своєї зіркової матусі.

"Яка ж ви красива. І ніби молодша дочка на вас тут схожа", "На цих фото ви схожі на свою сестру, така ж чорноброва", "Прекрасна", "Неймовірна, і так схожа на свого батька", "Ви дуже гарна жінка", "Це ви? Спершу подумала, що це Аня", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Ольга Сумська змінила зачіску та помолодшала на кілька років.