Ольга Сумська похвалилася інтер'єром своєї нової квартири з мармуровою підлогою і золотими кранами

Ольга Сумська подарувала собі на ювілей квартиру, про яку давно мріяла. Зірка зізналася, що їм з родиною стало не вистачати місця, і вони подумали про розширення площі. Саме так вони і перебралися в дворівневу квартирку з мармуровою підлогою, золотими кранами, світлим інтер'єром і вражаючими сходами.

Ольга Сумська похвалилася інтер'єром своєї нової квартири з мармуровою підлогою і золотими кранами - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська актриса нерідко показує своє особисте життя. Вона демонструє, як готується до ролей, як зустрічається з фанатами, як вечеряє з чоловіком і ходить з ним на побачення. Нерідко Ольга Сумська публікує відео зі свого будинку, розповідаючи про те, як складається її побут і як їй живеться в новій квартирі.

Останні кілька років артистка дуже хотіла мати простору вітальню і власну гардеробну. І тепер у неї все це є. Ванна з мармуровою підлогою, скляним душем і золотими кранами. Але стежити за всім цим зірка не встигає, адже на те, щоб все це вимити без розводів, потрібно запастися спеціальними засобами і витратити не одну годину. А тому Ольга Сумська з чоловіком вчиняють розумно, користуючись послугами клінінгової компанії. Ольга Сумська похвалилася інтер'єром своєї нової квартири з мармуровою підлогою і золотими кранамиОльга Сумська похвалилася інтер'єром своєї нової квартири з мармуровою підлогою і золотими кранами

"Прийшла з роботи, немає сил навіть залізти в душову, але тут так все сяє, що я це зроблю", - зазначила актриса, захоплюючись чистотою в будинку.

Нагадаємо, рідкісне фото зятя Ольги Сумської викликало фурор в Мережі.