Ольга Сумська похвалилася новою квартирою з мармуровою підлогою і золотими кранами

Ольга Сумська вирішила розширити свою житлоплощу і зробити собі недешевий подарунок на день народження. Українська актриса розповіла підписникам, що їй не вистачало місця, і вона мріяла про власну гардеробну.

Ольга Сумська похвалилася новою квартирою з мармуровою підлогою і золотими кранами - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Ольга Сумська провела екскурсію по своїй новій квартирі, показавши розкішний інтер'єр. Все виконано в світлих тонах, на підлозі лежить мармур. У кадрі можна побачити шматочок гардероба відомої ведучої та актриси, де стоїть її взуття.

"Ми зважилися трохи розширити квадратні метри, тому що нам тісно, мріяла про свій будуар окремий, ванну. Так мені цього хотілося, і тоді думала: дай Бог, щоб це все, нарешті, відбулося. Гардеробна, хіба я не заслуговую свою власну гардеробну?", - розповіла Ольга Сумська.

Ольга Сумська похвалилася новою квартирою з мармуровою підлогою і золотими кранами У кадрі зірка з'явилася одягнена в чорне плаття і накидку в тропічний принт. Волосся актриса залишила розпущеним і одягла окуляри з прозорим склом.

Найбільше здивувала мармурова ванна з позолоченими кранами, трубами, зливом на бачку і йоржиком для унітазу. Зірка показала свій новий будинок незабаром після того, як у неї побували співробітниці клінінгової компанії: "Так важко за цими кранами дивитися, щоб не подряпалися ще. Дівчатка все прибрали, яка чистота! Молодці". Ольга Сумська похвалилася новою квартирою з мармуровою підлогою і золотими кранами Нагадаємо, Ольга Сумська показала святковий ранок біля басейну в день народження чоловіка.