Ольга Сумська похвалилася подарунками, які отримала на ювілей від першого і другого чоловіка

Ольга Сумська 22 серпня відсвяткувала ювілей. Успішній українській актрисі театру і кіно виповнилося 55 років. Стало відомо, що без уваги не тільки нинішнього, а й колишнього чоловіка Рокосолана не залишилася.

Ольга Сумська похвалилася подарунками, які отримала на ювілей від першого і другого чоловіка - today.ua

В інтерв'ю програмі "Світське життя" Ольга Сумська розповіла, як вона відсвяткувала день народження. Артистка зізналася, що отримала розкішні і дорогі подарунки від свого коханого чоловіка, актора Віталія Борисюка. Він вручив коханій цікаве кольє, про яке давно мріяла зірка.

"Я хотіла давно баламути, вони шалено дорогі, у мене їх ще не було і раптом Віталій мені їх дарує", - зазначила щаслива актриса.

Ольга Сумська похвалилася подарунками, які отримала на ювілей від першого і другого чоловіка Однак на цьому презенти не закінчилися. Виявляється, Віталій Борисюк приготував ще два дорогих подарунка. Ольга Сумська похвалилася двома брендовими сумочками від Chanel і Yves Saint Laurent. Ольга Сумська похвалилася подарунками, які отримала на ювілей від першого і другого чоловіка Не залишив без уваги актрису і її колишній чоловік, батько її старшої дочки, Євген Паперний. За словами народного артиста, він вручив колишній дружині хороший набір цукерок з фруктовими начинками.

Святковий день Ольга Сумська провела на роботі, а ввечері відзначила в колі найближчих: чоловіка і молодшої дочки.

Нагадаємо, Ольга Сумська похвалилася вузькою талією на фото 35-річної давності.