Ольга Сумська похвалилася старовинною вишиванкою з власної колекції

У День вишиванки українська актриса Ольга Сумська дозволила заглянути в її шафу, де у неї зберігається власна колекція національного одягу. Артистка показала унікальну сорочку, а також старовинний наряд з конопляного полотна. Відома артистка зняла ексклюзивне відео зі свого гардероба.

Ольга Сумська похвалилася старовинною вишиванкою з власної колекції - today.ua

Ольга Сумська, напевно, має найбільшу колекцію розшитих сорочок в Україні серед селебрітіз. Для них вона виділила навіть окрему шафу і то всі її унікальні речі туди не вмістилися.

У кадрі артистка продемонструвала кілька унікальних суконь, які вона створила особисто. Перша колекція вишиванок Ольги Сумської вийшла у 2020 році і була натхненна роботами відомої української художниці Катерини Білокур. Її гардероб рясніє різними відтінками: малиновим, помаранчевим, небесно-блакитним, сорочки вишиті чорними, червоними і фіолетовими нитками.

Ольга Сумська показала унікальну старовинну річ - сорочку-румунку, яку вона придбала з других рук і виконана вона з конопляного полотна. Говорячи про сорочку, артистка згадала, що її бабуся Ольга Яковлєва вирощувала коноплю, робила полотно, а після його розшивала. Н

Не обійшлася колекція артистки без дизайнерської сукні-вишиванки від всесвітньо відомої української дизайнерки Юлії Магдич.

Нагадаємо, Ольга Сумська через 25 років шлюбу знову вийшла заміж.