Ольга Сумська в лікарні відходить від наркозу: лікарі намагаються встановити діагноз

Ольга Сумська ніколи не нарікала на своє здоров'я. Артистка намагається вести здоровий спосіб життя, підтримує фігуру в тонусі, вона дуже активна та енергійна. А тому кадри з лікарні дуже налякали її шанувальників.

Ольга Сумська в лікарні відходить від наркозу: лікарі намагаються встановити діагноз - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз успішна українська актриса опублікувала кадри з лікарняного ліжка, лише відійшовши від наркозу (пропофол). У кадрі артистка постала у лікарняному халаті та шапочці, і абсолютно без макіяжу. Говорила Ольга Сумська насилу, але була при пам'яті.

"Друзі, тільки відійшла від наркозу. Робили гастроскопію під наркозом, що я, власне, вам рекомендую. Так солодко поспала. Зараз дивитимемося на результати", — зазначила Ольга Сумська у відео.

Актрисі провели неприємну медичну процедуру – гастроскопію, для дослідження слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки. Ендоскоп вводять через рот, а тому без наркозу цей процес може бути досить болісним. Саме тому Ольга Сумська порадила фанатам робити її лише так (якщо, звісно, немає жодних протипоказань до наркозу). Ольга Сумська в лікарні відходить від наркозу: лікарі намагаються встановити діагноз Про те, що призвело її на цю процедуру, чому вона наважилася дослідити свої внутрішні органи, артистка не сказала. Можливо, її турбує біль у животі – вона не повідомила.

Нагадаємо, Ольга Сумська побувала із чоловіком у Туреччині. Актриса похвалилася пляжними фото у купальнику та зачарувала стрункою фігурою.