Ольга Сумська з дочкою знялися у ніжній сімейній фотосесії

Ольга Сумська нещодавно їздила до дочки у гості до Москви, де вони чудово провели час. Українська акторка стала першою гостею на новому шоу Антоніни Паперної. У рамках проєкту мати та дочка знялися у дуже гарній ніжній фотосесії.

Ольга Сумська з дочкою знялися у ніжній сімейній фотосесії - today.ua

В Інстаграм з'явилися фотографії 55-річної Ольги Сумської та її старшої дочки від першого шлюбу – 31-річної Антоніни Паперної. Знімки, зважаючи на все, були зроблені на заході сонця в темній кімнаті. Родички розмістилися біля вікна, і на них ледь падало сонячне світло.

Для зйомки актриса обрала тренч пісочного кольору та високі чобітки, а її дочка облягаючі джинси та шкіряний піджак. Красуні зробили природний макіяж, а також залишили своє біляве волосся розпущеним. Ольга Сумська з дочкою знялися у ніжній сімейній фотосесії Знімки вийшли того ж дня, коли має відбутися прем'єра шоу "Ой, матусі!" – нового проєкту Тоні. Ольга Сумська з дочкою знялися у ніжній сімейній фотосесії

"Друзі, з радістю представляю вам анонс моєї нової програми на YouTube "Ой, матінки!". Героїнею першого випуску стала моя улюблена Ольга Сумська! Обговорили теми мистецтва, краси, правильного харчування, насміялися, пройшлися по магазинах, зробили добірку стильних нарядів і навіть встигли з'ясувати стосунки", - зазначила в анонсі Антоніна Паперна.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Паперна (@tony__pepper)

Нагадаємо, 55-річна Ольга Сумська здивувала фотографією без макіяжу.