Ольга Сумська в дитинстві з короткою стрижкою підкорила фанатів - архівні фото

Ольга Сумська - мама дорослих дочок, а тому шкільні клопоти залишилися для неї давно в минулому. Але артистка вирішила трохи поностальгувати, і згадати свій перший день в школі. Зірка похвалилася рідкісними архівними фотографіями.

Ольга Сумська в дитинстві з короткою стрижкою підкорила фанатів - архівні фото - today.ua

Сьогодні багато українських знаменитостей відвели своїх дітей в школу. Цей святковий день відзначити вирішила і Ольга Сумська. В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська актриса завантажила чарівні чорно-білі фото. У віці шести років зірка носила коротку стрижку "під горщик" з укороченим чубчиком, а в школі носила окуляри у великій оправі. На фото телезірка показала свою дорогу маму Анну Іванівну, першу вчительку і однокласників.

"З 1 вересня, друзі! На фото я з матусею, Ганною Іванівною, саме в цей день! Запорізька школа номер 1 на вул. Шкільній! Моя перша вчителька, однокласники (я в окулярах)! Хто себе впізнав, пишіть в коментарях!" - зазначила в публікації актриса.

З юних років Ольга Сумська була дуже красивою і чарівною дівчинкою, що, безумовно, допомогло їй досягти успіхів в майбутньому. Шанувальники тепло прийняли нову публікацію білявої красуні, поставивши свої лайки і написавши безліч приємних коментарів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

"Як ніжно ... Олечка - така ж світла красуня, як і в дитинстві", "Які фото. Зачіска так і називалася "шкільна", "Обожнюю ці фото", "На дитячих фото дуже видно, як Аня на вас схожа", "У мене була така ж зачіска", "Як красиво було ... білі фартушки, білі манжети і комірці", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Ольга Сумська похвалилася подарунками і показала, як відсвяткувала день народження.