Ольга Сумська вперше побачила молодшого онука

Ольга Сумська стала бабусею вдруге в квітні 2020 року. Відтоді пройшло понад рік, а відома актриса не бачила свого другого онука. До недавніх пір. Зірці вдалося вирватися і приїхати до своєї старшої дочки в Москву.

Ольга Сумська вперше побачила молодшого онука - today.ua

Антоніна Паперна - дочка української актриси від першого шлюбу, живе разом з відомим російським актором Володимиром Яглич. Пара придбала розкішний заміський будинок і обзавелася двома дітьми. Ольга Сумська останній раз гостювала у пари в гостях ще до народження їхнього сина. На щастя, зірка змогла знову особисто побачити свою кровинку.

В особистому акаунті в Інстаграм артистка опублікувала рідкісне спільне Селфі з Тонею. Мама і дочка виглядають дуже щасливими, зустрівшись після довгої розлуки. Паперна відвела матір в одне зі своїх улюблених закладів на даху з приголомшливим видом на місто. Для виходу в світ дівчина обрала білі штани і нюдовий топ, а її зіркова матуся одягла джинсову куртку.

Разом з Ольгою Сумською приїхав її чоловік - актор Віталій Борисюк, Селфі з яким також опублікувала актриса. Ольга Сумська вперше побачила молодшого онука До цього все сімейство відмінно провело час в заміському комплексі в басейні, де відпочиває Антоніна Паперна з чоловіком і дітьми майже все літо. Дочка Ольги Сумської похвалилася розкішною фігурою в білому купальнику, а її чоловік бомбочкою пострибав в воду. Ольга Сумська вперше побачила молодшого онука Варто відзначити, що українську артистку дуже часто критикують за те, що її спадкоємиця живе в Росії. На це Ольга Сумська відповідає різко:

"Це було 10 років тому. Це важливий момент. Тому що, коли мене сьогодні звинувачують ... Люди добрі, це власне життя людини. Тому не маєте ніякого права критикувати, робити зауваження, щось закидати. До сих пір пишуть. Ненормальні . Невігласи. Постійно ці коментарі закидають".

Нагадаємо, старша дочка Ольги Сумської в басейні похвалилася рельєфним пресом.