Ольга Цибульська в одному тільки фартусі перестаралася з епатажем: «Гидко і бридко»

Автор: Анастасия Березовская

Ольга Цибульська викликала ажіотаж своїми новими фотографіями. Українська артистка не вразила знімками в стилі пін-ап, наразившись на жорстку критику серед своїх підписників. Зірку назвали «вульгарною і бридкою».

Ольга Цибульська в одному тільки фартусі перестаралася з епатажем: «Гидко і бридко» - today.ua

Шанувальники української співачки вже втомилися від епатажу і подвійних натяків зірки під кожною публікацією. Нові фотографії Ольги в стилі «ню» не припали до вподоби її підписникам.

На знімках Ольга Цибульська зображена в дуже провокаційному образі: в білому фартусі й туфлях на високих підборах. Найпотаємніше артистка прикрила дощиком і руками. А яскравим аксесуаром стала червона кепі. Ольга Цибульська в одному тільки фартусі перестаралася з епатажем: «Гидко і бридко» Підпис співачки в Інстаграм виявилася не менш епатажний, ніж її фотографії:

«Привіт, 2021. Я так багато чекала від колишнього, що він здувся. Тому сміливо заходь і не соромся. Сорі, зустрічаю в чому була. Ти теж знімай ...»

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Шанувальники не оцінили гумору Ольги Цибульської та її тонких натяків на невдалий 2020 рік, і її смирення зустріти новий рік таким, яким би він не був. Ольга Цибульська в одному тільки фартусі перестаралася з епатажем: «Гидко і бридко» Коментарі під постом кишать обуреними повідомленнями підписників:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Якась ви Олечка вульгарна стала», «Гидко, бридко і страхітливо!! Позорище, таким співачкам», «Гидота», «Чорт зна що», «Але це дуже вульгарно, чоловікам може і приємно дивитися, але у вас більше глядачів жінок просто не красиве фото!», «Шо попало, вже зовсім роздягнись і фоткайся».

Нагадаємо, Ольга Цибульська розповіла цікаву історію про стосунки з коханим.