Оля Полякова образила ще одну українську співачку

Оля Полякова після інциденту з Тіною Кароль потрапила у новий скандал. Зірка пройшлася по зовнішності іншої української зірки, співачки Камалії, образивши зовнішність і фігуру своєї колеги. Цікаво, артистка відповість на образи на свою адресу?

Оля Полякова образила ще одну українську співачку - today.ua

Ефір шоу «Маска» став для Олі Полякової не простим. Після випуску, в якому українська суперблондинка образила свою колегу, співачку Тіну Кароль, назвавши її головною «плакальницею на похороні», в неї полетіло каміння. Виявляється, виконавиця хіта «Шиншила» не єдина, чию честь зачепила Полякова. Під її гострий язичок потрапила і Камалія.

Коли Оля і Дзідзьо в ефірі шоу обговорювали, хто ховається під маскою, співак запропонував, що це може бути Камалія. Однак Полякова категорично не погодилася, зазначивши, що виконавиця занадто «здорова, сіськаста, з ногами здоровими товстими» для людини, що знаходиться на сцені. Оля Полякова образила ще одну українську співачку

«Камалія? Та ну, вона здорова, сіськаста, з ногами здоровими, товстими ... Подивися на цю!», - заявила Полякова.

І якщо Тіна Кароль відповіла Олі Поляковій на її образу про "плакальницю на похороні", то Камалія поки що не вплутується в конфлікт і ніяк не реагує на подібні випади в її сторону.