Оля Полякова підстригла чубчик і похвалилася новою стрижкою

Оля Полякова часто експериментує над своєю зовнішністю. Для виступів вона обирає дуже яскраві та неординарні образи, приміряючи різні головні убори і навіть перуки. Але і в звичайному житті вона не менш яскрава особистість. З шанувальниками виконавиця поділилася результатом свого перевтілення після салону.

Оля Полякова підстригла чубчик і похвалилася новою стрижкою - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз популярна українська співачка показала відео з салону. Оля Полякова заглянула до свого стиліста, щоб оновити імідж. Зірка поцікавилася у шанувальників стригти їй чілку чи ні. Попри те, що більшість проголосували "ні", артистка зважилася на зміну в зовнішності.

"70% говорить, що чілку потрібно залишити і не стригти, а я її все одно підстрижу, - зазначила з посмішкою Оля Полякова. - Ну, ось чого ви говорили, що не потрібно стригти, я ж молодше так ... Класна чілка, скажіть?!"

Оля Полякова підстригла чубчик і похвалилася новою стрижкою Останнім часом співачка намагається боротися з хейтом в соціальних мережах. Артистку засуджують за надто відверті фото, звинувачують у пластичній хірургії грудей, вживанні нецензурної лексики та багато іншого. Фоловери радять зірці поводитися інакше і, відповідно, зміняться і коментарі.

Нагадаємо, дочка Олі Полякової здивувала сміливим фото в спідній білизні.