Оля Полякова показала баню і зону для відпочинку на своїй розкішній дачі під Києвом

Оля Полякова в перервах між виступами відпочиває на своїй дачі на березі Дніпра. Відома артистка похвалилася, як вона провела вихідні, коли в столиці був ураган.

Оля Полякова показала баню і зону для відпочинку на своїй розкішній дачі під Києвом - today.ua

Успішна українська артистка відправила свою молодшу дочку в наметовий табір без зручностей, а сама розслабляється на своїй розкішній дачі в передмісті Києва. В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Оля Полякова опублікувала кілька відеороликів.

У кадрі суперблондинка показала свою знамениту прибудову, зону для відпочинку і баню. У будинку артистки дерев'яна лазня і чан з холодною водою, в який занурюється Оля Полякова, гарненько пропотівши. Після цього вона розташувалася в прибудові, показавши інтер'єр: приголомшливий камін, ковані стільці, білий диван і крісла, дерев'яний столик і плетені меблі. Також в кадр потрапила особиста яхта виконавиці.

Після банних процедур, як зазначила Оля Полякова, вона дуже любить поїсти. Вона показала стіл, який буквально ломився від їжі, там був і плов, і голубці, і суп з перловкою, і баклажанна ікра, і хліб власного приготування співачки.

"Бачите, йде гроза, а у мене банечка - саме час для лазні. Круто, хлопці ... Після лазні я зазвичай дуже голодна. Це все я їла сама", - зазначила в ролику Оля Полякова.

Нагадаємо, дочка Олі Полякової збентежила відвертим фото в купальнику.