Оля Полякова зізналася, як насправді ставиться до нецензурної лексики в піснях дочки

Оля Полякова не втручається в захоплення своїх дочок і дозволяє їм розвиватися як вони того бажають. Величезне враження на публіку справили пісні Маші Полякової, в яких 16-річна дівчинка майже весь час матюкається. Артистка навіть не стала протистояти тому, щоб її дочка виконувала пісні з нецензурними словами. Однак виконавиця зізналася, як насправді ставиться до творчості своєї дитини.

Оля Полякова зізналася, як насправді ставиться до нецензурної лексики в піснях дочки - today.ua

Виявилося, що хоч успішній українській співачці і не подобається, які пісні виконує її старша дочка, вона не хоче їй заважати. Про це Оля Полякова розповіла в інтерв'ю програмі "Світське життя".

"Я з нею поговорила. Я їй сказала, що знаєш, я ж твоя мама. Вона мені каже: "І що? Якщо ти моя мати, то я не маю права розвиватися так, як я хочу?". Я можу це не схвалювати, але не підтримати свою дитину я не можу. Тому що я дуже добре знаю, як це - рости без підтримки, - зазначила артистка. - Не хочу, щоб потім мої діти все життя доводили всім, собі і своєму психотерапевту, що вони чогось варті. Я не схвалюю, але я підтримую".

Оля Полякова розповіла, що виділила для своєї дочки і її групи підвал у власному будинку, де вони репетирують. Там вони зробили косметичний ремонт, пристосувавши його під студію. За словами співачки, вона до найпершого виступу групи "ШВИ" не знала, які пісні вони виконують. Оля Полякова зізналася, як насправді ставиться до нецензурної лексики в піснях дочки

"Коли я була вже на концерті, то зрозуміла, чому вона мені нічого не показувала, бо коли я почула перше слово "п ** уй", мало не впісалася", - обурилася артистка.


Нагадаємо, дочка Олі Полякової показала своїх друзів, яких назвали справжніми фріками.