Оля Полякова розповіла про сучасні методи сексуального виховання своїх доньок

Оля Полякова - мама двох неповнолітніх дочок. Старша дівчинка вже зустрічається з хлопчиком, а тому зіркова матуся активно почала просвіщати Машу в усі дорослі питання, і молодшу заодно. Що ж розповідає дітям співачка?

Оля Полякова розповіла про сучасні методи сексуального виховання своїх доньок  - today.ua

Успішна українська артистка Оля Полякова застосовує сучасні методи виховання і з раннього віку говорить з дочками про секс, контрацепцію та особисті межі кожної людини.

«Мої діти сексуально освічені», - запевнила журналістів артистка.

Оля Полякова розповіла про сучасні методи сексуального виховання своїх доньок В інтерв'ю Оля Полякова розповіла, що її 15-річна дочка Маша вже зустрічається з хлопчиком, а тому довелося підняти кілька важливих тем. Тим часом зіркова матуся впевнена, що підлітки ще не перейшли межі та «у них нічого не було».

«З нею (Машею) говорю про те, чим загрожують незахищені відносини», - заявила виконавиця.

Оля Полякова розповіла про сучасні методи сексуального виховання своїх доньок Молодшій дівчинці всього дев'ять років, тому Оля Полякова глибоко на тему сексу не заглиблюється. Суперблондинка української естради пояснює Алісі, що нікому не дозволено торкатися до неї, особливо в інтимних зонах.

«Думаю, в дев'ять років знати про способи контрацепції ще не потрібно», - підкреслила співачка.

Оля Полякова розповіла про сучасні методи сексуального виховання своїх доньок Нагадаємо, Оля Полякова різко висловилася на адресу "Холостячки" Ксенії Мішиної, зовсім несхвально відгукнувшись про її виборі в фіналі шоу.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua