“Ноги від вух“: Полякова похизувалася з донькою в купальнику

Оля Полякова поділилася барвистим фото зі старшою дочкою. Зіркова матуся продовжує радувати підписників знімками з Мальдів в купальниках. Публіка вражена тим, наскільки схожі Оля і Маша, проте фанати розчаровані використанням зіркою фотошопу.

“Ноги від вух“: Полякова похизувалася з донькою в купальнику - today.ua

Українська суперблондинка поділилася в особистому Інстаграм новими фотографіями. Разом зі старшою дочкою співачка позувала в червоному купальнику, нагадавши публіці рятувальників Малібу.

«Пофоткались трошки))) це завжди стрес, завжди скандал))) але по нас не видно), рятівниці Мальдів в дії! Нам сподобалося, а вам?», - підписала публікацію Оля Полякова.

Мати й дочка виглядають відмінно в однакових яскраво-червоних цільних купальниках. Родички позують в однакових позах, демонструючи ідентичну схожість. “Ноги від вух“: Полякова похизувалася з донькою в купальнику

«Мама народила просто копію себе», «Це ж треба бути так схожі», «Коли мама крутіше дочки», «Фігури копія», «Доча уже яка. Ноги від вух, як у мами, красуні», - пишуть фанати.

Серед безлічі компліментів можна зустріти негативні коментарі. Люди звинувачують зірку в застосуванні фотошопа - на першому фото можна побачити вигнутий стовпчик. Також фанати залишилися розчаровані зовнішнім виглядом зубів Маші Полякової.

«А фотки то оброблені», «Ви вогонь, але зуби у дочці не такі біленькі, як у мами ...», «я люблю вашу дочку але її зуби .... я засмучений», «А що з кілочком на задньому фоні? Поплив трохи», «Видно по ліктях, що фотошоп був», - вирують підписники.

Нагадаємо, Оля Полякова зізналася, що набрала на Мальдівах зайві кілограми.