Оля Полякова змінила сценічний імідж і стала схожою на Надю Дорофєєву

Популярна українська співачка Оля Полякова змінила імідж, зробила новий макіяж, зачіску, змінила колір очей за допомогою кольорових лінз. Виконавиця дивно покращала, але шанувальники відзначили, що вона стала дуже схожою на іншу українську співачку - Надю Дорофєєву ...

Оля Полякова змінила сценічний імідж і стала схожою на Надю Дорофєєву - today.ua

На своїй сторінці в соцмережі Інстаграм Оля Полякова опублікувала фото, на якому вона зображена в короні і пластиковою головою коня в руках. Але найбільшу увагу публіки привернула зовнішність співачки, зірка змінила колір волосся, зробила новий макіяж і кардинально змінилася.

Багато фанатів помітили, що Оля Полякова помолодшала років на 20, інші звинуватили її в надмірному використанні фільтрів омолодження, треті запідозрили співачку в пластичній операції. Дуже багато написали в коментарі до знімка, що суперблондинка стала дуже схожою на Надю Дорофєєву. Оля Полякова змінила сценічний імідж і стала схожою на Надю Дорофєєву «Ви схожа на Дорофееву?? або Дорофєєва на вас???», «Шо за процидурку? Явно якесь омолодження було ...», «Оля 20 років назад?», «Блін, ну навіщо так зловживати фільтрами омолодження ??♀️ Красива ж і так», «Зовсім інша, свіжа красивенная», «З Дорофеєвої тут схожі», «Оле походу сподобалися лінзи, увійшла у вкус? дуже незвичайні образи?», «Оля, на цьому фото Ви схожі на Аліну Гросу? ну або вона на Вас)»

Нагадаємо, раніше Оля Полякова звернулася до глави МОЗ зі звинуваченнями. Співачка заявила, що артистів «роблять ідіотами».