Оля Полякова продемонструвала живий спів без обробки

Українська суперблондинка заспівала наживо на Русском радіо Україна, Оля Полякова продемонструвала свій потужний і красивий голос без прикрас і обробки. Шанувальники, звичайно ж, в захваті, проте їх увагу від виступу виконавиці відвернули дивні «новорічні кущі конопель».

Оля Полякова продемонструвала живий спів без обробки - today.ua

Зірка української сцени опублікувала на своїй сторінці в соцмережі відеоролик, запис був зроблений в студії Русского радіо Україна. Оля Полякова розповіла, що у неї прекрасний новорічний настрій, графік святкових корпоративів вже розписаний.

Далі ведучі вирішили задобрити співачку, щоб вона подарувала всім гарний настрій, і вручили їй нагороду за дві пісні, які «взірвали» аудиторію Русского радіо Україна.

Оля Полякова наживо заспівала одну з найпопулярніших своїх пісень «Білий танець». Композиція прозвучала трохи незвично, проте фанати прийшли в повний захват. Багато з них в коментарях зізналися, що Оля Полякова для них зразок жіночої привабливості і оптимізму.

Цікаво, що крім суперблондинки і її вокалу в центр уваги користувачів Мережі потрапили новорічні «ялинки», які прикрашали студію, а точніше, перебували під столом. «А під столом що конопля росте?», «А що то за ялинки під столом ???» - цікавляться фоловери Олі Полякової.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова розповіла про сучасне сексуальне виховання своїх доньок ...