Оля Цибульська показала, куди пропав Олег Винник: кумедне фото

Відома українська співачка Оля Цибульська пожартувала над Олегом Винником. Зірка висміяла артиста, який після початку війни перестав спілкуватися із шанувальниками.

Оля Цибульська показала, куди пропав Олег Винник: кумедне фото  - today.ua

Виконавець хіта "Вовчиця" засудив повномасштабне вторгнення Росії на територію України. Проте Олег Винник не став виступати на підтримку української армії. Він не дає благодійних концертів, на відміну від багатьох колег із шоу-бізнесу.

Фанати губляться у здогадках, куди зник їхній улюбленець. Музикант у квітні привітав українців із Великоднем, але з того часу від нього нічого не чути. Багато хто вважав, що Винник не приєднався до територіальної оборони. Він приховує своє місцезнаходження.

Підписники атакують Винника питаннями. Також "дістається" родичам, друзям та знайомим Олега. Оля Цибульська вирішила поіронізувати над ситуацією. Поп-діва оригінально відповіла на запитання фоловерів про те, "куди подівся Олег Винник".

Виконавиця хіта "Сонечко" опублікувала кумедне фото віника. Вона потролила колегу, "перетворивши" його на засіб для прибирання будинку. "Осьо", - з гумором написала переможниця української "Фабрики зірок".

Оля Цибульська показала, куди пропав Олег Винник: кумедне фото Підписники Цибульської бурхливо відреагували на її тролінг.

"Смішно, я під столом", "Ну а що, дістали вже", "Винник став віником, умора", "Насмішили, і за позитив", "Ну хоч комусь весело в такий складний момент", "Мені більше версія Полякової сподобалася", "Ха-ха, ви крута. Олежці привіт", - прокоментували вони.

Раніше зникнення Олега Винника прокоментувала співачка Оля Полякова. Вона заявила, що колега не зрадник батьківщини. Зірка підкреслила, що її приятель має серйозні проблеми зі здоров'ям.