“Він зробив мені останній подарунок“: Наталя Могилевська розказала про смерть дядька у Маріуполі

Наталя Могилевська втратила під час бомбардувань у Маріуполі дядька. Українська співачка зізналася, що родич зробив їй подарунок.

“Він зробив мені останній подарунок“: Наталя Могилевська розказала про смерть дядька у Маріуполі  - today.ua

Виконавиця хіта "Я – весна" розповіла, що до будинку її близької людини потрапив снаряд, відправлений російськими окупантами. Чоловіка вдалося витягти з-під завалів, але він загинув. Родича Могилевської поховали неподалік його зруйнованого будинку, серед троянд, які там ростуть.

“Він зробив мені останній подарунок“: Наталя Могилевська розказала про смерть дядька у Маріуполі

Наталя в рамках збору історій для музею "Голосу Мирних" повідала, що новина про смерть дядька врятувала її від неприємностей. При цьому вона не зізналася, у чому була проблема.

"Він мене захистив. У мене була дуже неприємна ситуація, і звістка про те, що він помер, відвело від мене цю ситуацію. Людям було просто соромно мене турбувати. І я йому подякувала, кажу: "Дядю Сашо, ви навіть помираючи, мені зробили останній подарунок", – поділилася Могилевська.

Нагадаємо, брат Наталії Могилевської живе у Росії. Народна артистка України марно намагалася донести йому правду про військові дії загарбників. Співачка посварилася з ним і назвала зомбованим.