“Вона писала гидоту“: як молода дружина Віктора Павліка покарала його колишню обраницю

Віктор Павлик щасливий у четвертому шлюбі. 56-річний співак одружений із 28-річною Катериною Репяховою. Обраниця народного артиста України посварилася з його колишньою дружиною Ларисою Созаєвою. Стало відомо, як молода дружина через суд покарала свою попередницю.

“Вона писала гидоту“: як молода дружина Віктора Павліка покарала його колишню обраницю - today.ua

Виконавець хіта "Ні обіцянок, ні пробачень" восени минулого року опинився у неприємній ситуації. Дружини Віктора Павлика влаштували публічний скандал, який спостерігала вся країна. Катерина Репяхова – блогерка. Вона заявила, що через атаку ботів з нею відмовляються працювати рекламодавці. Дівчина наголосила, що її блог хочуть знищити та натякнула на Ларису Созаєву.

Третя обраниця музиканта записала відеозвернення, в якому назвала Репяхову "нахабною і холоднокровною твариною". Лариса просила дати їй спокій.

Катерина у відповідь подала на свою попередницю до суду та вимагала 50 тисяч гривень моральної компенсації. Репяхова частково досягла бажаного. Тепер Созаєва за рішенням Дніпровського суду Києва має виплатити їй 8 тисяч гривень. Інстадіва похизувалась своєю перемогою.

"Вважаю, що маю поділитися з вами цим. Оскільки вся ця історія відбувалася у вас на очах, - звернулася Катя до фоловерів. Щоб люди, які пишуть гидоту на інших людей, знали!!! Що вони можуть понести відповідальність", - висловилася Катерина. .

“Вона писала гидоту“: як молода дружина Віктора Павліка покарала його колишню обраницю Віктор Павлик із нинішньою дружиною виховує сина Михайла. У червні хлопчику виповнилося два роки. Співак також має спадкоємців від минулих стосунків.

Лариса Созаєва понад 20 років прожила у шлюбі з артистом. Їхній спільний син Павло помер від раку – йому було лише 21 рік.

Раніше стало відомо, що телеведуча Надія Матвєєва вирішила вийти заміж за чоловіка, молодшого за неї на 20 років. Зірка зізналася, що наречений бідний – у нього немає грошей навіть на обручку.