“Вона сказала, що це кінець“: Андрій Бєдняков назвав останні слова померлої у Маріуполі мами

Андрій Бєдняков важко переживає втрату найріднішої людини. Актор і шоумен зізнався, що довго не спілкувався із мамою, яка померла в окупованому Маріуполі.

“Вона сказала, що це кінець“: Андрій Бєдняков назвав останні слова померлої у Маріуполі мами - today.ua

Ведучий шоу "Орел і Решка" не зміг попрощатися з матір'ю. Вона померла в місті, де йдуть найнапруженіші бої. Андрій ще не оговтався після втрати. Жінка тяжко хворіла і наприкінці життя перебувала у комі.

Бєдняков зробив відверте зізнання. Він повідомив, що не спілкувався з мамою, але не назвав причин конфлікту. Телеведучий запевнив, що забезпечив матері належний догляд.

"Коли вже почалося це все, вона одній із доглядальниць сказала, що все, це кінець. Це останні мамині слова, які я почув від людей", - вказав Бєдняков у програмі "Слава Плюс".

“Вона сказала, що це кінець“: Андрій Бєдняков назвав останні слова померлої у Маріуполі мами

Батько артиста пішов із життя десять років тому. Андрій в той момент вже жив і працював у Києві. Телеведучий одразу відчув себе дорослішим. Зараз його серце розбите.

"Ти потрібен найбільше своїм батькам. Так, є родичі, дружина, діти, брати, сестри, але ніхто тебе не любить так, як твої мама та тато. Тому я десь став самотнім", - уточнив Бідняков.

Раніше зізнався, що мама "слабшала з кожним вибухом" у Маріуполі. Він впевнений, що війна наблизила її смерть.