“Вони теж на фронті“: Олена Зеленська розповіла проникливі історії про роботу залізничників

Попри те, що родина Володимира Зеленського перебуває у небезпечній ситуації, і їм відкрито загрожує уряд РФ, і президент, і перша леді України продовжують виконувати свої обов'язки.

“Вони теж на фронті“: Олена Зеленська розповіла проникливі історії про роботу залізничників - today.ua

Відомо, що Олена Зеленська з дітьми перебуває у безпечному місці, наскільки це можливо. Виходячи з того, що вони, як і багато українців, спускаються до підвалу під час повітряної тривоги, говорить про те, що родина Володимира Зеленського перебуває в Україні.

Тим часом перша леді проводить брифінги зі своїми "колегами" з-за кордону, збирає кошти на допомогу Україні та привертає увагу світу до того, що відбувається. Також Олена Зеленська не забуває і про українців – не лише про армію, а й службовців, які рятують мирних мешканців.

В офіційному акаунті в Інстаграм перша леді опублікувала фото працівників залізниці, які загинули під час виконання своїх обов'язків. Це Наталія Бабічева, яка два тижні евакуювала людей зі всієї Україні. Коли поїзд їхав до Лиман за дітьми, потрапив під обстріл, і провідниця загинула від осколка. Їй було 48 років. 28-річний Дмитро Роздорський – монтер, перевіряв справність колій у Покровському, та підірвався на вибуховому пристрої. 45-річний Олексій Самченко загинув унаслідок обстрілу. Щодня гинуть ремонтники, які відновлюють знищені колії, щоби тривала робота.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

"Залізничники недарма носять погони. Вони теж – на фронті. Від їхньої роботи залежить життя й безпека всієї країни. По них стріляють, їхні колії руйнують, а вони ремонтують і рятують. З початку війни Укрзалізниця перевезла евакуаційними потягами понад 3,5 мільйони людей і доставили сотні тисяч тон гуманітарних вантажів. І втратила вже більше пів сотні працівників, які робили все це…", - наголосила Олена Зеленська.

Нагадаємо, Олена Зеленська зізналася, як переживає війну із дітьми.